Mahnit Klaudia Pepa, balerina shqiptare në Festivalin e Filmit në Venecia (Foto)

0
290

Prej disa ditësh ka nisur edicioni i 75-të i Festivalit të Filmit në Venecia, një nga eventet më të mëdha ku parakalojnë në tapetin e kuq aktorë, regjisorë e producentë nga e gjithë bota.

Në këtë event të rëndësishëm ka qenë e ftuar edhe balerina e njohur Klaudia Pepa e cila i ka mahnitur të gjithë me pamjen. E veshur me një fustan me të çara anash që i tregonin këmbët, një fjongo në pjesën e qafës dhe këpucë ngjyrë nude, Klaudia Pepa ishte padyshim në listën e të veshurave më bukur në këtë festival.

Ndërsa flokët e kapura e dhe makeup-i natyral dhe tregonin me shumë sharm teksa Klaudia parakalonte në tapetin e kuq mes paparacëve.