Makina luksoze doli nga rruga, kaloi mbi kokat e turistëve  në plazh

0
939
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Sipas informatave paraprake dhe dëshmisë së shoferit, vetura me targa rumune nën drejtimin e një gruaje pati një defekt teknik dhe për këtë arsye përfundoi në det duke kaluar mbi kokat e turistëve nga rruga që ndodhej pranë plazhit.

Aksidenti ndodhi në plazhin e Halkidikis të Greqisë. Nuk pati të lënduar por vetëm dëme materiale si çadra, shezllone, karrike.

Shoferi është dëmtuar lehtë sipas dëshmisë së një dëshmitari në vendngjarje.

Zjarr Tv Ad