Makina përplaset me pemën, aksidentohen rëndë 4 shqiptarë në Itali

0
657

Një aksident i rëndë është raportuar në Itali, Piacenza, ku kanë mbetur të aksidentuar 4 shqiptar. Sipas mediave italiane, një BMW është përplasur me një pemë duke përfunduar në kanal. Sipas disa burimeve, janë identifikuar dy nga personat në mjet. Bvhet fjalë për shtetasit me iniciale A. Xh dhe L. Xh nga qyteti i Kavajës. Pritet njoftimi i policisë për më shumë informacione .

+++ IL DRAMMATICO INCIDENTE DI STANOTTE +++

Posted by IlPiacenza on Friday, April 14, 2017