Mamurras, gruaja e ish-boksierit gjendet e djegur në banesë

0
116

Një ngjarje tragjike ka ndodhur sot në Mamurras, ku një 69-vjeçare është gjetur e djegur në banesën e saj, ku jetonte e vetme. Gjelina Hoti, është bashkëshortja e ish-boksieri Pal Hoti, dyshohet se ka rënë në kontakt me energjisë dhe më pas është djegur. Kanë qenë fqinjët e saj, ata që kanë lajmëruar policinë, pasi prej disa ditësh nuk e kishin parë 69-vjeçaren jashtë banesës. Pasi kanë shpërthyer derën zjarrfikësit, e moshuara është gjetur e shkrumbuar brenda.