Martohet lojtari i Kombëtares shqiptare

0
3

Futbollisti i njohur shqiptar i ka dhënë fund beqarisë.

Emir Lenjani dje i dha fund beqarisë pasi lidhi kurorë me të dashurën që ishte në lidhje prej disa vitesh.

Të ftuar në dasmë ishin futbollistë, familjarët dhe shokët e ngushtë që ta bëjnë sa më të paharruar natën për futbollistin e Kombëtares shqiptare.

Në rrjete sociale është duke qarkulluar një fotografi ku mund të shohim Emirin me bashkëshorten e tij.