“Mashtrimi i Kristit” Reagon ashpër Sabiani dhe sulmon produksionin e Big Brotherit

0
2608
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Si cdo baba qe shikon gocen e tij qe dikush po tallet me gocen e tij , ka ardhur dhe reagimi i babit te Keisit. Sabiani pak dit me par ka thene me nje video ironike qe un zoraxhinjt nuk i pranoj ne shpi , e cila ishte nje ironi per kristin

Por ai pak momente me par ka reaguar serisht duke bere kete postim. “Genjeshtra sheshit nga kristi E dashur jo ish arbana

Dhe mos i pritni klipet sipas deshires tuaj Kristi ka then kam lidhje jasht dhe un vazhdoj me ate vajz dhe do vazhdoj nga un nuk vjen ndarje jam besnik”.

Kristi dhe Keisi kanë krijuar një marrëdhënie të lezetshme brenda shtëpisë. Që prej hyrjes së Keisit, loja e tij thuajse ka ndryshuar, që kur ai dhe Keisi i kanë shprehur pëlqimin njëri-tjetrit.

Ai më parë, ka treguar që një vajzë e pret jashtë shtëpisë dhe se është në një lidhje. Ndërkohë që sot tha se i ka dhënë fund lidhjes para se të hynte.

Kjo nuk është e vërtetë. Së pari këtë e ka treguar reagimi i ish-të dashurës së tij të themi gjatë javës e cila ndër të tjera tha se ndihej shumë e zhgënjyer dhe pikëlluar.Së dyti e tregon kjo bisedë që ata kanë bërë më 24 dhjetor pikërisht ditën kur nisi BBV dhe kuptohet qartë që kanë qenë të lidhur.

Sabiani akuzon produksionin dhe Kristin se po shfrytëzojnë rastin për show! Madje, ai e quan Kristin “çapaçul” që luan me disa porta!

Këngëtari shfaqet tepër i shqetësuar për vajzën e tij, që ka dëgjuar vetëm një mini-version të historisë!😐

Reagimi i Sabianit

Me kane ardhur mesazhe pafund, kritika he shume njerez te cilet presin nje reagim nga une. Per Kejsin nuk jam ai babi tipik
shqiptar, perkundrazi me ka pas shok, mbēshtetje dhe jam perkrahja e saj mê e madhe . Por janê disa gjera g₴ nuk i pranoj!

Si fillim nuk lejoj askënd te perfitoj nga naiviteti dhe ta shfrytēzoj rastin per show. Se dyti nuk jam kunder dashurise ama kjo q₴ po shoh s’ka lidhje fare me ndjenjat . Dhe se fundmi nuk mund te dali nje

ÇAPAÇUL q₴ nuk di pse ¿shte futur aty brenda, e te luaj me disa porta. Nuk di tê justifikoj as veten e vet

Zjarr Tv Ad