Mbappe zbulon skuadrën e ardhshme

0
2

Ylli i PSG-së, Kylian Mbappe mund të jetë një lojtar i Real Madridit. Më anë të një postimi në rrjetin social “Instagram”, lojtari ka hedhur një dyshim shumë të madh në lidhje me të ardhmen e tij.

20 vjeçari ka postuar një foto, ky shihet një yll me numrin 10 në hapësirën qiellore. Mos ndoshta kjo do të thotë se ai është “galaktiku” i radhës që do të transferohet në “Santiago Bernabeu”?

“Së shpejti”, shkruan kampioni i botës me Francën.

Sezoni po shkon drejt fundit dhe merkatoja është shumë pranë. Gjithçka mbetet për t’u parë nëse do të kemi një lëvizje të tillë, ku “Los Blancos” i duhet të shtrëngojë shumë rripin.