Mbledhja e thirrur nga Gazment Bardhi, 40 deputetë konfirmojnë pjesëmarrjen. Ja kush do mungojë

0
1036
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Kanë dalë emrat e deputetëve që do të jenë pjesë e mbledhjes së thirrur nga Gazment Bardhi, e quajtur tryeza e pajtimit.

40 deputetë do të jenë pjesë e këtij takimi, numri më i lartë ky i pjesëmarrjes së demokratëve në një takim.

Ashtu siç e konfirmoi edhe më herët, ish-kryeministri Sali Berisha dhe mbështetësit e tij do të jenë pjesë e këtij takimi, ndërsa kreu i PD, Lulzim Basha dhe deputetët e tij nuk do të marrin pjesë në këtë takim.

Në këtë mbledhje do të jetë edhe kreu i PR Fatmir Mediu, krei i PAA Agron Duka, Dashamir Shehi, Vangjel Dule.

Deputetët që do marrin pjesë:

1.Gazment Bardhi
2. Ervin Salianji
3. Ferdinand Xhaferraj
4. Agron Gjekmarkaj
5. Sali Berisha
6. Flamur Noka
7. Edi Paloka
8. Albana Vokshi
9. Luan Baci
10. Oerd Bylykbashi
11. Tomorr Alizoti
12. Tritan Shehu
13. Edmond Saph
14. Elda Hoti
15. Asllan Dogjani
16. Sorina Koti
17. Lindita Metaliaj
18. Greta Bardeli
19. Kasem Mahmutaj
20. Ina Zhupa
21. Kastriot Piroli
22. Isuf Celaj
23. Ludovik Hasani
24. Bujar Leskaj
25. Saimir Korreshi
26. Dhurata Cupi
27. Jorida Tabaku
28. Xhelal Mziu
29.Dashnor Sula
30. Lefter Geshtenja
31. Qani Xhafa
32. Zheni Gjergji
33. Bledion Nallbati
34. Flamur Hoxha
35. Helidon Bushati
36. Dashamir Shehi
37. Fatmir Mediu
38. Agron Duka
39. Vangjel Dule
40. Ramdan Likaj

Deputetët që nuk dihet ende nëse do marrin pjesë apo jo:

1.Oriela Nebiaj
2. Agron Shehaj
3. Emilja Koliqi
4. Mesila Doda
5. Shpetim Idrizi
6. Nustret Avdullai
7. Gezim Ademi

Deputetët që nuk do marrin pjesë:

lda Dhori

Petrit Doda

Zjarr Tv Ad