Në foto me Dua Lipën, Rama uron 110 vjetorin e Pavarësisë: Qytetarja më e re e Shqipërisë

0
30
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Kryeministri Edi Rama ka zgjehdur një mënyrë të veçantë për të uruar 28 nëntorin, festën e Pavarësisë.

Rama ka publikuar disa foto me këngëtaren shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, e cila dje mori nënshtetëisë dhe sot ka marrë pashaportën shqiptare.

“MIRËMËNGJES dhe me qytetaren më të re të Shqipërisë, ju uroj të gjithëve gëzuar përvjetorin e 110 të Flamurit të Pavarësisë, në këtë ditë të bekuar të kombit tonë që do të mbyllet me Duan në Sheshin Skënderbej🇦🇱” shkruan Rama në postimin e tij.

Zjarr Tv Ad