Me makina të vje*dhura dhe lëndë nar*kotike, kapet i riu në Durrës, bëri ‘namin’ me gr*abitje

0
2

Arrestohet një i ri në Durrës i cili ishte shpallur në kërkim mbi 5 herë me rradhë.

Bëhet fjalë për Petrit Lazerin, i cili akuzohet për vjedhje dhe shitje lëndësh narkotike.

Gjatë kontrollit në shtëpinë e tij, të riut i janë gjetur makina të vjedhura dhe drogë.

Përveçse kryente vjedhje në Durrës, i riu vazhdimisht grabiste edhe nëpër disa qytete të tjera të vendit.