Me sëpatë në dorë kanos gruan dhe djalin, arrestohet 65 vjeçari

0
32

Ushtron dhune fizike dhe psikologjike, kanos bashkëshorten dhe djalin e tij, vihet në pranga 65 vjeçari.

Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Elbasan, arrestuan në flagrancë shtetasin:

Q.L., 65 vjeç, banues në Elbasan, pasi në banesë ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike si dhe ka kanosur me sopat bashkeshorten dhe djali e tij .

Materialet hetimore i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Elbasan për veprime të mëtejshme.