Memaliaj/ Gjendet i pajetë 57-vjeçari, mbas 3 ditësh

0
25
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Ditën e sotme është gjetur i pajetë 57-vjeçari në banesën e tij, në qytetin e Memaliajt në lagjen nr. 4

Viktima është Jorgo Gjoka i cili jetonte i vetmuar prej disa vitesh pas divorcit me gruan.

Nga të dhënat e para mësohet se vdekja e tij ka ndodhur tre ditë më parë dhe vetëm sot në orët e para të mëngjesit është gjetur nga fqinjët në fazën fillestare të dekompozimit.

Zjarr Tv Ad