Mercedes-Benz prezanton modelin e ri  C-Class

0
61

Mercedes-Benz ka prezantuar sot modelin e ri C-Class, modeli më i pëlqyer dhe më i shitur i Mercedes-Benz.

Modeli i ri vjen i rikonceptuar në disa aspekte në të njëjtën kohë: me hapësirë më të bollshme, me më shumë komoditet në pjesën e përparme dhe të pasme, interior me materiale të cilësisë superiore dhe luksoze, sisteme asistence të gjeneratës së fundit.

Modeli i ri gjithashtu është i pajisur me opsione dhe komoditet të kategorisë më të lartë siç janë, për shembull, lëvizja e aksit të pasëm, DIGITAL LIGHT etj.