Merr flakë automjeti në autostradën Tiranë-Durrës, shkrumbohet plotësisht

0
11

Një automjet ka marrë flakë dhe është shkrumbur plotësisht në orët e pasdites në autostradën Tiranë-Durrës.

Ngjarja ka ndodhur pranë zonës së Shkozetit, ndërsa nuk ka ende informacione lidhur mbi rrethanat në të cilën ka ndodhur incidentit.

Edhe pse zjarrëfikëset kanë ardhur në kohë. Mjeti është shkrumbuar plotësisht, para se në vendngjarje të vijnë zjarrëfikësit dhe policia.