Mesazhi për Edi Ramën nga të rinjtë e LRI-së

0
2

Te rinjte e LRI me bluza me mbishkrimin ‘Rama Ik’.

Ky mbishkrim është me material fosforeshent dhe i dukshëm gjate mbremjës.

Ata kanë mbajtur edhe një banderole ku duken një palë pranga dhe shkruhet se këto presin Edi Ramën. Protestuesve te LSI-së mbajne stemen e flamurit kombëtar.