Meta flet për grabitjen: E papranueshme dhe mungesë përgjegjshmërie

0
1

Grabitja një ditë më parë në aeroportin e Rinasit nxori në një konferencë të posaçme pasditen e sotme Presidentin e vendit Ilir Meta.

Nga Presidenca, Kreu i Shtetit tha se një ngjarje e tillë është e  papranueshme dhe tregues i një mungese të theksuar të përgjergjshmërisë.