Meta në Bylisin: “Dëshmi madhështore e civilizimit të hershëm të popullit tonë” (FOTO)

0
11

Presidenti Ilir Meta këtë fundjavë ka udhëtuar drejt Bylysit, një destinacion që siç thotë, nuk duhet lënë pa parë.

Gjatë kësaj vizite, Meta ka takuar edhe një figurë të dashur për gjithë publikun shqiptar, prezantuesen ikonë, Silvana Braçe.

STATUSI I PLOTË
Një vizitë e paharruar në Bylisin antik, dëshmi madhështore e qytetërimit dhe e civilizimit të hershëm të popullit tonë, që nuk duhet ta lini pa e parë.
I lumtur të takoja Perëndeshën e ekranit shqiptar, prezantuesen e dashur të çdo brezi, Silvana Braçe, që me praninë e saj i risolli këtij qyteti magjik ilir, bukurinë dhe fisnikërinë e përhershme të gruas shqiptare.

FOTO:
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri