Meta takon inxhinierin që ka përfunduar studimet jashtë: Partia e Lirisë i ka dyert e hapura për profesionistët e rinj

0
14
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta është takuar ditën e sotme me inxhinierin Dorjan Osmanaj i cili ka përfunduar studimet jashtë vendit. Meta shprehet se PL i ka dyert dhe tribunat e përfaqësimit të hapura për të gjithë profesionistët e rinj në vend.

“Kënaqësi të mirëprisja inxhinierin e talentuar Dorjan Osmanaj, i cili përfaqëson një gjenerate të re të mirëedukuar brenda dhe jashtë vendit. Partia e Lirisë i ka dyert dhe tribunat e përfaqësimit të hapura për të gjithë profesionistët e rinj”, shkruan Ilir Meta.

Zjarr Tv Ad