Mihrije Braha habit me përgjigjen e saj, ja çfarë doja të bëhesha nëse nuk do isha këngëtare

0
105
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Këngëtarja e njohur shqiptare, Mihrije Braha ka treguar një gjë që publiku nuk e dinte për të. Çfarë do bëhej ajo nëse nuk do ishte pjesë e tregut muzikor?

Kjo pyetje iu drejtua gjatë një interviste për “Prive”, ku habiti me përgjigjen.

“Nëse nuk do të isha këngëtare ose do isha një mjeke e mirë ose një pedagoge super e mirë”, tha Mihrija.

Por, padyshim që publiku e dëshiron si këngëtare dhe nuk do donte që projektet e saj muzikore ti mungonin tregut shqiptar.

 

Zjarr Tv Ad