Modelja pozon në plazh, pas saj shfaqet barka më emigrantë klandestinë [VIDEO]

0
678
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

https://www.youtube.com/watch?v=05z4xIKjSr4

SHBA – Modelja pozon gjatë një seti fotografik në plazh pas saj shafqet një anije me emigrantë klandestinë. Ishte ora gjashtë e mëngjesit e datës 10 korrik dhe nga barka pas modeles zbresin emigrantë klandestinë në brigjet e Miami, in Florida. Fotografja Ekaterina Juskoëski ka parë barkën me klandestinë dhe ka vazhduar punën duke filmuar gjithçka.

Modelja ruse e setit fotografik dhe videos, Ekaterina emigroi në moshën 18-vjeçare në SHBA. “Në fillim isha e shqetësuar kur më thanë për barkën, pastaj mu kujtua jeta ime”- tha ajo për New York Post.

Zjarr Tv Ad