Momente emocionuese, Luizi përlotet nga supriza e veçantë që i bëri nëna e tij

0
140
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Menjëhere pas Kiarës, një surprizë e papritur erdhi edhe për Luizin.

Në dhomën e surprizave, ai i përlotur lexoi letrën që nëna i kishte shkruar.

Luizi u shpreh se nëna e tij jeton në SHBA.

Mes lotësh ai tha se ajo ka sakrifikuar gjithmonë shumë dhe se një ditë do i sigurojë jetën që ajo meriton.

Menjëhere pas Kiarës, një surprizë e papritur erdhi edhe për Luizin.

Në dhomën e surprizave, ai i përlotur lexoi letrën që nëna i kishte shkruar.

Luizi u shpreh se nëna e tij jeton në SHBA.

Mes lotësh ai tha se ajo ka sakrifikuar gjithmonë shumë dhe se një ditë do i sigurojë jetën që ajo meriton.

Zjarr Tv Ad