Monika Kryemadhi ia merr këngës me të rinjtë e LRI-së: O moj e mirë e xhanit

0
149
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Deputetja e Partisë së Lirisë, Monika Kryemadhi, ka zgjedhur të kalojë këtë të dielë me të rinjtë e Lëvizjes Rinore për Integrim.

Nëpërmjet një postimi në Tk Tok, Krymadhi ka treguar momenete nga e diela e saj me të rinjtë. Deputetja ka guxuar madje të kërcejë e të këndojë nën ritmet e këngës së Romeo Veshajt dhe Ermal Fejzullahut, “Më e mira”.

Linku i videos:

https://www.tiktok.com/@monika.kryemadhi/video/7173260126206446854?_r=1&_t=8XtsDam7Doj&is_from_webapp=v1&item_id=7173260126206446854

Zjarr Tv Ad