Moti gjatë kësaj jave, diell dhe temperatura deri në 29°C,

0
9
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Kjo javë në vend do të dominohet nga prania e rrymave ajrore të qendrueshme.

Këto do të sjellin mot me diell e vranësira kryesisht shtresore të larta. Karakteristikë do të jetë prania e mjegullinës së mëngjesit në shumë lugina. Ditën e hënë në verilindje e lindje të vendit do të krijohen kushtet për reshje të përkohshme shiu.

Era do të fryjë nga juglindja e veriperëndimi e lehtë e mesatare në bregdet duke u pasuar nga valëzim i forcës 2 dhe 3 ballë.

Zjarr Tv Ad