Murrizi sulmon Yuri Kim/ Ke marrë “fund” dhe i ke bërë “ gropën” vetes

0
87
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Në vazhdën e sulmeve ndaj ambasadores Yuri Kim, nuk ka mbetur pas as ish deputeti i PD, aktualisht kryetar i një partie tjetër dhe njëkohesisht edhe anëtar i Keshillit Kombëtar të Rithemelimit.

Postimi i plote dhe gjithe ironi i Murrizit:

Meqenese sot mora vesh qe ke levizur “der” me “der” te partive “ kryesore” sipas gazetes se Carlos , mendova se ke ngaterruar diten e veres qe ne Shqiptaret e kemi me 14 mars jo me date 8, dhe ke shkuar per te bere toj li toj mali siç bejne kalamajt tane duke u futur der me dere me shporte ne dore per te mare karamele ose veze nga çdo shtepi, dhe ky eshte nje ritual pagan.

Por nuk do ta besoja kurre dhe do “zhgenjehesha” shume nese ke vajtur per ti takuar sepse i mendon realisht figura politike kryesore

Mire une qe edhe mund te ta fal, por a ta falin kete nenvleresim dy te perzgjedhurit e sorrosit rama dhe basha?????

E more ne qafe Damjanin qe e vleresove si lider duke e takuar dhe ja fute pas shpine liderit suprem rama!

Gjete rastin qe lideri nuk eshte kthyer akoma nga Gjermania dhe ja punove pas kurrizit????

Edhe Ju Zj Kim po guxoni te hani dardha pas kurrizit te Rames?????

Epo tani pra hapni syte se do ta pesoni njelloj si ish zyrtari i FBI qe hengri dardha pas kurrizit te tij

Po si “ guxuat” te takonit Enkelejdin qe eshte ne pune me firme te Bashes, dhe harruat te takoni kete “luftetare”????

Po degjoje se çfare thote Zj Kim se per Ju e ka me duket kur thote se kushdo qe mendon se eshte dorezuar nuk e njeh mire

Po si e bere kete “ gabim” fatal Zj Kim qe te nenvleresosh nje politikan luftetare, triumfues, dhe fitimtare ne çdo beteje?????

Megjithese nuk me ke degjuar asnjehere por kete here po ta them troç qe sot ke marre “ fund”, dhe i ke bere “ gropen” vetes

Shijo edhe keto dite qe je ne Shqiperi dhe harroje se do jesh me ne diplomaci apo administraten Amerikane

Rama dhe Basha do ta “ rregullojne” qejfin te Aleksi tani se Xhorxhi as te mban mend e as i kujtohesh se çfare pune ke bere per te

Me kete qe ke bere sot ndaj dy “ liderave” suprem qe jane dy zemrat e vogla te sorrosit, nuk e di se si do ja dalesh

Zoti te ruajt Zj Kim dhe suksese ne jete do te thoshte Beqaj

Zjarr Tv Ad