“Na keni çarë mitrën”/ ‘Shpërthen’ Zhaklina Lekatari, ja kujt i drejtohet ish-opinionistja e BBV

0
384
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Zhaklin Lektatari është një ndër emrat më të komentuar së fundmi në rrjet dhe kjo pas pjesëmarrjesë saj si opinionistje në edicionin e dytë të “Big Brother VIP”.

Së fundmi Zhaku ka qenë e ftuar në Podcastin e ish-banorit të BBV, Gerti Koxha, ku ky i fundit i ka kërkuar të shpjegonte kuptimin e bluzës që kishte veshur ku dukej mitra e vizatuar me një sëpatë që po e pret në mes.

Ish-opinionistja tha se kjo bluzë i drejtohet të gjithë atyre që “ i çajnë mitrën” duke përfshirë kështu meshkuj dhe femra.

Gerti: Dua të ma komentosh pak bluzën.

Zhaklina: Po bluzën e kam bërë vetë edhe kam shkruar “Na keni ça mitrën”

Gerti: Po kujt i drejtohet kjo që ke shkruar?

Zhaklina: Atyre që na e çajnë qafën e mitrës ditë për ditë edhe gratë, por edhe burrat

Zjarr Tv Ad