Nami! Kristi i thotë Oltës “ik o ku*νë” (video) A do e eliminojë produksioni?

0
3934
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Në videon më poshtë dëgjohet Kejsi që po flet me Oltën duke i thënë “të bëftë mirë” dhe Kristi që po gatuan diçka. Kejsi me Kristin janë afër…

Olta pak më tutje shihet tek mundohet të afrojë Kristin pas vetes duke i thënë “hajde se ta shpjegoj unë këtu”.Kristi nuk lëviz nga vendi dhe Olta dëgjohet të thotë “ ta tregoj unë ty”. Në këtë pikë dëgjohet edhe fjalia “ik o ku*ν”.

Kristi e thotë duke qeshur por kjo fjali mund ti kushtojë skualifikimin nga loja e Big Brother VIP 2.Keqardhje pasi Kristi dukej se po bënte një lojë të fortë.

Të dalësh për një batutë të gabuar në këtë pikë të lojës do të ishte vërtet për të ardhur keq. Le të presim Prime të Shtunën për të kuptuar nëse produksioni do marrë ndonjê masë apo do e anashkalojë.

Okay se ndoshta nuk e shpjeguam si duhet, banorët do të ndaheshin në dy grupe, më saktësisht në grupin e Luizit dhe të Oltës, që u shpallën edhe të preferuarit në Prime-n e kaluar, dhe do të lidheshin secili grup me një litar të madh për 24 orët e ardhshme, cka do të thotë që cdo veprim i tyre në shtëpi, përfshirë shkuarjen në tualet, do të duhet të ishte i organizuar me të tjerët.

Grupi fitues i lojës do të ketë një avantazh dhe duke marrë parasysh se cfarë solli avantazhi i fundit i Dea Mishel, le të themi që ishte lojë që duhet të fitohej.

Zjarr Tv Ad