Nard Ndoka nuk përmbahet: Lul Basha e ha turpin me m*t

0
86
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Kryetari i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka ka postuar një status në Facebook ku s’është përmbajtur aspak ndaj kreut të PD-së Lulzim Basha.

“Të gjithë e kanë hangër turpin me bukë, Lul B po e han me m*t”, shkruan Ndoka, duke komentuar kështu rikthimin e Bashës dhe takimet e njëpasnjëshme që është duke zhvilluar në qarqet e vendit për strukturimin dhe organizimin e forcës politike që ai drejton.

Zjarr Tv Ad