Ndahet nga jeta aktori i famshëm

0
21

Ndahet nga jeta në moshën 52-vjeçare aktori i famshëm Luke Perry. Perry njihet si ylli i serialeve “Beverly Hills”, “90210” dhe “Riverdale”. Aktori  i njohur pësoi një goditje javën e shkuar, të cilit nuk i ka rezistuar dot. Ai qëndroi një javë në gjendje koma, ndërsa para pak minutash ka mbyllur sytë përgjithmonë.