Ndjekësja Rudina Dembacajt: Tregoji miletit se të ndërrosh burrë duhet…/ Ja si i përgjigjet Rudina

0
800

Moderatorja, Rudina Dembacaj, është një ndër personazhet më aktive në rrjetet sociale. Së fundmi, Rudina i është përkushtuar totalisht palestrës dhe videot i ndan edhe në Instagram.

Aktorja njihet për replikat me ndjekësit, të cilët bëjnë komente negative dhe që ende prekin temën e ndarjes dhe lidhjeve të Rudinës.

Por, Rudina e ka treguar se; i merr me shumë sportivitet edhe komente të tilla. Një prej ndjekësve i shkruan në koment: “Bravo, tregoju miletit se të ndërrosh burrë duhet b….”

Menjëherë, Rudina i ka kthyer përgjigje duke përdorur humorin që e karakterizon duke u shprehur: “Hahahahaha po zemër! Edhe nuk duken, unë kam b…për gjithçka”.

Rudina i ka dhënë fund beqarisë, duke kurorëzuar dashurinë me Mark Frrokun në martesë, pikërisht në ditën e parë të vitit 2021. Ajo publikoi fotot nga dita e celebrimit dhe ka shprehur dëshirën për të marrë bekimin edhe në kishë.