‘’Në një vrimë i bini”- Zyrtari i PS i arrestuar për kokainë mbështetës i “flaktë” i Ramës! Viktor Cervanaku sulmon opozitën: Deri në 2025 i rruani leshtë…

0
182
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Ish-kryetari i Komunës së Frakullit në Fier, Viktor Çervanaku, i cili u vu në pranga për laboratorin e kokainës së kapur në Fier është një mbështetës i kryeministrit Rama.
Ai aktualisht ishte punonjës i Operatorit të Sistemit të Transmetimit, ndërsa përkrahjen për qeverinë e shpreh hapur edhe në rrjetet sociale.

Në profilin e tij në Facebook, ai postonte herë pas herë statuse kundër opozitës dhe mbronte deri në delir Partinë Socialiste dhe Edi Ramën.

Postimin e fundit e fundit eksponenti dhe militanti i PS e ka bërë më 15 nëntor, ku teksa i drejtohet opozitës, ndër të tjera shkruan se “PS është super gjigande”.
Postimi i Viktor Çervanaku

“O opozita. Inceneratoret inceneratoret Rama Rama. Pirdhni pirdhni se ne nje vrym i bini gjithë ditën dhe natën ju. E ka zgjedhur populli EDI RAMEN JO JU O OPOZITA. Deri ne zgjedhjet e 2025 i rruani leshte Edi Rames ju po shikoni nga 2030 ta po iku vete Rama se do mërzitet pa për ju nuk pjerdh Rama fare o Opozita e leshit. Doni ju s’doni e do populli Edi Ramen. Ju flisni si e jëma e Zeqos ne maje te thanës shikoni ëndrra natën si dhelpra për koqet e dashit. E ka zgjedhur sovrani dhe do ta zgjedhe prap e prap. JU I KENI HARRUAR VJEDHJET TUAJA GJIGAND.E PO KINI GJETUR POPULLIN SHQIPTAR QE FLISNI NGA BYTHA SE NE NJE VENDE TJETER U KISHIN DJEGUR TE GJELLE. Po vajtet 30 vjet ne pushtet nuk u ngopet me doni o u ngelte ne fyte hajdutlleku. Po boolle skeni me as turp as cipe. As ndere. Ngelet ne tv RamaRama. Irrofshi topet Rames se skeni ca i beni ju Rames se jeni nje grusht more jeziter. Partia Socialiste eshte super GJIGANDE RAMA SUPER GJIGANDE. PUTHUNI ME MILON PER PUSHT TET. SA TE JETE RAMA GJALLE”

Zjarr Tv Ad