Në pritje të ëmbël, Andresa zbulon gjininë e bebit

0
85
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Andresa Ambrosio është në pritje të fëmijë së saj të parë.

Lajmi u zbulua 2 muaj më parë rastësisht nga një telefonues tek Telebingo, e cila e pyeti Andresën nëse është shtatzënë pasi kështu i dukej nga fustani i gjerë.

Mirëpo sot ajo në emisionin “Rudina” ka zbuluar edhe gjininë e bebit. Në emision ajo ka çarë tullumbacen e madhe ku shkruhej “vajzë apo djalë”, nga ku dolën petale ngjyrë blu. Bukuroshja do bëhet nënë e një djali.

Andresa ka vite që jeton në Shqipëri dhe është bërë e dashur për shqiptarët në Telebingon e e “Diela shqiptare”.

Zjarr Tv Ad