“Nëse do të isha më i pasuri i botës, do të martoheshe me mua?”, Greta Koçi i përgjigjet fansit: Respekt për ty, por kam disa kushte të tjera

0
58
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Greta Koçi ka pasur një vit të mirë gjatë 2018 dhe ka qenë mjaft aktive edhe në rrjetet sociale.

Bukuroshja njihet edhe për aktivitetin e shtuar në Instagram dhe nuk heziton të marri pyetje prej fansave.

Dihet se Greta është beqare dhe nuk ka të dashur, kjo rrjedhimisht do të thotë se merr pyetje dhe oferta për martesë.

Së fundi, zeshkania ishte përball një pyetje goxha të vështirë të një fansi “Nëse do të isha më i pasuri i botës, do të martoheshe me mua?”.

Dhe artistja nuk nguroi t’i përgjigjej me shumë sinqeritet duke thënë ndër të tjerash se nuk i interesojnë paratë e një mashkulli.

 

 

Zjarr Tv Ad