Nga Prishtina komisioneri Hahn do ndalet sot edhe në Tiranë

0
9
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Komisioneri për Zgjerimin e Bashkimit Europian do të vizitojë edhe Shqipërinë. Lajmi bëhet i ditur nga ambasadori i delegacionit të BE-së në Shqipëri Luigi Soreca.

Komisioneri Hahn do të takohet në orët e vona të ditës së sotme me kryeministrin Rama për të diskutuar për reformat si dhe përpjekjet e bëra për vijimin e tyre.

Ndërkohë në Prishtinë pritet të takohet me kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj.

Zjarr Tv Ad