Ngjarje e rëndë në Librazhd/ Prangoset 42-vjeçari që rrahu familjen

0
86

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotmë në Librazhd.

Një 42 vjeçar më inicialet  V.M është arrestuar  për ‘Dhunë në familje’.

I arrestuari dhunonte nënën dhe kërcënonte të vëllanë se do ta vriste.

Në momentin e  kryerjes së dhunës i arrestuar ishte në gjendje të dehur.