Një i burgosur arratiset nga burgu i Bënçes, Tepelenë

0
214

Ka zgjatur vetëm disa minuta liria e një të burgosuri të arratisur nga burgu i Bënçes në Tepelenë.

I arratisuri i identifikuar si Ervis Canka nga Memaliaj ishte kapur duke transportuar 5 kilogramë heroinë dhe 10 kg kanabis sativa.

30-vjeçari u arrestua vetëm 300 m larg burgut.