Një Miss topless në plazh!

0
1197
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...


Missi italian Claudia Galanti është shfaqur topless në një plazh Porto Cervo.

Ajo është fotografuar gjatë pushimeve të saj seë bashku me partnerin e saj Tommaso Buti.

Galanti është “pikasur” nga paparacët në një çast kur ishte duke u ndërruar dhe për këtë arsye fotoja ishte e rastësishme.

Zjarr Tv Ad