Një person në Vlorë hidhet nga kati i katërt i banesës, në gjendje të rëndë në spital

0
737
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë, ku një person është hedhur nga banesa dhe ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore në Spitalin Rajonal.

Ngjarja ka ndodhur gjatë mesditës së sotme rreth orës 14:40, në lagjen “Pavarësia”.

S.Sh., rreth 64-vjeç, është hedhur nga ballkoni i banesës së tij, nga kati i 4-t i pallatit.

Në banesë ndodheshin edhe familjarët e tij të cilët njoftuan menjëherë Policinë.

Dyshohet se hedhja është kryer për shkak të depresionit, pasi sipas familjarëve kishte rreth 5 vite që kurohej nga kjo sëmundje.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Zjarr Tv Ad