Një sherr ka ndodhur disa minuta më parë në zonën e ish-Bllokut në Tiranë.

0
231

Një person i paidentifikuar ka goditur me qytën e pistoletës 39 vjeçarin E.Xh, i cili fatmirësisht nuk ka marrë lëndime.Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për kapjen e autorit.”Rreth orës 15:15, në Bllok, një shtetas ende i paidentifikuar gjatë një konflikti për motive të dobëta, ka goditur dyshohet me qytën e pistoletës shtetasin E. Xh., 39 vjeç, i cili nuk ka marrë lëndime. Grupi hetimor ndodhet ne vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të  rrethanave të ngjarjes. Shërbimet e Policisë po kontrollojnë zonën me qëllim  kapjen e autorit”, thuhet në njoftimin e policisë.