Njihuni me Kardashianët e Australisë, familja që paguhet për postime në Instagram (FOTO)

0
1318
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Kardashianët kanë gjetur “kopjen” e tyre në Australi, ku një familje me origjinë nga Sidnei ka përdorur jetën nomade për t’u bërë “Instafamous” dhe për të bërë një jetë të sponsorizuar të cilën shumica e njerëzve munden vetëm ta ëndrronë.

Ngritja fenomanale e familjes Coffey në social media udhëhiqet nga motrat surfer profesioniste Ellie-Jean, 21 vjeç, dhe Holly-Sue, 18, të cilat paguhen për të shpërndarë fotografitë me veshjet e sponsorëve për ndjekësit e tyre në Instagram, të cilët janë mbi 900 mijë.

Pastaj vjen Jackson, 21, një “free surfer” i sponsorizuar me 100 mijë ndjekës dhe motrat e vogla, Ruby-Lee, 16, e Bonnie-Lou, 13, të cilat gjithashtu kanë profile popullore online, me 160 mijë ndjekës së bashku.

Daily Telegraph Australia/D.I.

Ellie JeanEllie Jean dhe Holly SueHolly Sue ne plazhHolly Sue 1Holly dhe EllieBonnie LouJackson CoffeyRuby LouHolly Sue

Burimi : / Javanews.al


Zjarr Tv Ad