Nuk do jetë si me Dea Mishel, por Kiara rrezikon shumë, zbulohet çfarë përmban zarfi i kuq për Oltën…

0
3320
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Big Brother Albania Vip 2, një ndër formatet më të suksesshëm të Reality Show të bërë ndonjëherë në Shqipëri.

Personazhe e karaktere të njohur e të dashur të jetës sonë janë zgjedhur me shumë kujdes në bazë të profileve të tyre psikologjike e social-kulturore dhe do te jetojnë së bashku në një shtëpi për disa muaj rresht.

Në shtëpinë e Big Brother VIP ditën e djeshme ka mbërritur një zarf i kuq për Oltën. Zarfi është për Oltën pas fitores së saj në lojën me litar, prova e radhës në të cilën vëllai i madh i vendosi banorët.

Sipas rregullave, kush fitonte, do kishte një avantazh në lojën në shtëpi. Grupi i Luizit e humbi pasi Jona zgjidhi litarin që ishte e detyrueshme ta mbante lidhur.

Të gjithë aludojnë për zarfin e kuq se çfarë avantazhi do ketë Olta dhe janë dhënë lloj-lloj variantesh.Por sipas informacioneve nga produksioni, Olta do ketë mundësinë që të zëvendësoje personat e nominuar.

Teoria për përsëritjen e lojës së Dea Mishel ku doli jashtë Efi në nominim të trefishtë brenda natës bie poshtë pasi Big Brother nuk zhvillon dy herë të njëjtën lojë.

Zjarr Tv Ad