Nuk pranon rezultatin: Kandidati i “Bashkë Fitojmë” në Kamëz dhe Forumi Rinor protestë para KQZ-së

0
254
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Kandidati i koalicionit “Bashkë Fitojmë” për bashkinë e Kamzës, Arjan Hoxha nuk pranon humbjen dhe për këtë sot së bashku me Forumin Rinorë është ngritur në protestë. Ai shprehet se zgjedhjet kishin një rezultat të paracaktuar dhe se do të inicojë gjithë ankesat e tyre në KAS dhe KQZ. Do bëjmë gati denoncimet. Kemi prova për intimidim të qytetarëve. Shumë vota janë bërë me shoqërime”, tha Hoxha.

Zjarr Tv Ad