“Nusja” e Jozefina Topallit flet pas aludimeve për ndarjen

0
13

Eva Murati ka folur në lidhje me jetën e saj private. Kohët e fundit është përfolur se Eva mund të jetë ndarë nga djali i Jozefina Topallit, Genari me të cilin ka pasur një hisotri të gjatë dashurie.

Moderatorja është pyetur në lidhje me këtë çështje si e ftuar në emisionin ‘3-shat’, ku është ngacmuar të flasë për romancën e dikurshme nga Bora, Romeo dhe Donaldi.

‘Jam përpjekur ta evitoj këtë pyetje sepse më përpara përgjigjesha lirshëm në intervista, ndërsa tani që jam pjekur përpiqem ta ngre figurën time publike’, tha Eva, por nuk ngurroi një tjetër pyetje nga Romeo.

‘Do bëheshe nuse në Shkodër?’, e pyeti dhe Eva u përgjigj: ‘Pse jo’.