Olta bën mashtrimin e madh për manipuluar lojën, produksioni sërish hesht dhe nuk merr asnjë masë ndaj saj

0
1782
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Big Brother është ndër formatet më të pëlqyera në vendin tonë. Personazhet pjesëmarrëse kanë fituar simpatinë dhe vëmendjen e publikut, duke i mbërthyer para ekranit me orë dhe ditë të tëra.

Pas daljes së Armaldos, në shtëpi ka pllakosur trishtimi, heshtja dhe lotët. Olta u mërzit më shumë nga të gjithë banorët dhe u përlot.

Ajo u shpreh se nuk e priste fare këtë vendim, ndërsa disa prej banorëve të tjerë mendonin të njëjtën gjë, mes tyre edhe Kiara. Olta: Nuk e prisja daljen e Maestros, isha e sigurtë që do qëndronte. Më prek më shumë akoma që Luizi pas gjithë fushatës që bëri për ta nxjerrë jashtë është kaq i qetë dhe i lumtur.

Luiz: Për ty e bëra Olta. Tani nuk ke as më ke flet dhe as me kë rri. Është loja ime, e bëj si të dua. Kjo lojë portokall është, mundësia mbase të vjen dhe ty në dorë.

Olta kishte në dorë biletën e Armaldos dhe në momentin kur ajo hapi biletën nuk e bëri transparente por tha se bileta përmban STUDIO SHTËPI. Në të vërtet u krijua konfuzion dhe Oltës u kërkua të nxirrte biletën para kamerave dhe në të vërtetë bileta shkruante vetëm VAJTJE.

Ky ishte një mashtrim i hapur i Oltës për të manipuluar produksionin për të kthyer Armaldon në shtëpi pasi u prek shumë nga dalja e tij. Edhe pse mashtroi publikisht ndaj oltës nuk u mor asnjë masë ndërshkuese nga produksioni.

Zjarr Tv Ad