Olta nuk do i shpëtojë nominimit, por do ‘kokën’ e Kiarës

0
16
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Mbrëmjen e djeshme i eleminuari i rradhës ishte Armaldo ose Maestro siç e njohin shumica.Ky eleminim erdhi direkt pas thyerjes së rregullores ku u fut në tualet me Luizin dhe Kristin.

Treshja doli në televotim dhe publiku nuk e kurseu Maestron që la përgjithmonë shtëpinë dhe Oltën që qau për largimin e tij.Fajtor ajo bën Luizin pasi ai vetë tha se gjithçka e kishte programuar dhe nëse përqafimi në lavanderi u duk sikur uli gjakrat mes dyshes..gaboheni.

Në darkën pas spektaklit Olta duke folur me Qetsorin tha se do hakmerret me Luizin duke i nxjerrë Kiarën nga loja,mundësi kjo e artë për aktoren pasi dyshja janë në nominim.

“Ai më nxorri Armaldon,unë do i nxjerr Kiarën.Do përpiqem shumë”, u shpreh ajo.

Zjarr Tv Ad