Oriola Marashi gjysmë e zhveshur, vet mrekullia

0
152
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Oriola Marashi është një nga femrat më të ndjekura dhe më të komentuarat në rrjetet sociale.

Shtatlarta që shquhet për bukurinë e rrallë natyrale, nuk heziton aspak që me ndjekësit e saj të ndajë edhe imazhe ‘të nxehta’.

Së fundmi ajo vjen me një fotografi, ku shihet me një shami me fije bronzi, ku ka mbuluar kokën dhe një pjesë të gjoksit, teksa pjesa e tjetër e trupit është e zhveshur.

 

Zjarr Tv Ad