Pa maska dhe të buzëqeshur, çfarë na shpëtoi sot nga parlamenti

0
22
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Kuvendi u mblodh këtë të premte për ngritjen e Komisionit Hetimor për presidentin Ilir Meta.

Me 97 vota pro, 6 kundër dhe një abstenim, Kuvendi e miratoi ngritjen e Komisionit ndërsa kujtojmë se Meta akuzohet për shkelje të rënda kushtetuese.

Megjithëse gjithë vëmendja ishte përqendruar te miratimi i Komisionit Hetimor, ajo cfarë ra në sy ishte fakti se shumë deputetë u paraqitën pa maska edhe pse është me detyrim/faxweb

Zjarr Tv Ad This is a sample article. ...