Pak orë para miqësores me Italinë, kryeministri Rama takon Mancinin

0
17
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Vetëm pak orë na ndajnë nga ndeshje miqësore që kombëtarja shqiptare do të luajë ndaj Italisë në “Air Albania, takim që nis në orën 20:45. Për këtë sfidë stadiumi do t ëjetë i mbushur me tifozët ët cilët do të kenë fatin të shikojnë më nga afër yjet e italisë.

Siç duket ardhmjen e kombëtares italiane në Shqipëri e ka shfrytësuar edhe kryeministri Edi rama, i cili nuk ka nguruar të takojë trajnerin e “Axurrëve”, Roberto Mancinin.

Rama e ka shpërndarë foton me teknikun e italanëve në profiling e tij zyrtarë në “Facebook”, ndërsa e ka shoqësuar me ikonën e flamurit shqipatrë dhe atij italian, ndërsa mes tyre ka vendosur edhe një emoi zemër.

Zjarr Tv Ad