PARASHIKIMI I MOTIT- 12 Tetor 2020(VIDEO)

0
5

Parashikimi i motit për sot dhe nesër, parashikohet të jetë me vranësira dhe me reshje shiu. Temperaturat maksimale pritet të shkojnë deri në 23 gradë celcius, ndërsa ato minimale, pritet të pësojnë zbritje deri në 7 gradë celcius. Për më shumë, ndiqni videon e mëposhtme: