PARASHIKIMI I MOTIT- 13 Tetor 2020(VIDEO)

0
15

Parashikimi i motit për sot dhe nesër, parashikohet të jetë me vranësira si dhe me reshje të dendura shiu. Temperaturat maksimale, pritet të shkojnë deri në 20 gradë celcius, ndërsa temperaturat minimale, do të pësojnë zbritje deri në 6 gradë celcius. Për më shumë, ndiqni videon  e mëposhtme: