PARASHIKIMI I MOTIT – 14 Tetor 2020(VIDEO)

0
15

Parashikimi i motit për sot dhe nesër, parashikohet të jetë me vranësira dhe me reshje. Temperaturat maksimale, pritet të shkojnë deri në 22 gradë celcius, ndërsa temperaturat minimale, do të pësojnë zbritje deri në 8 gradë celcius. Për më shumë, ndiqni videon e mëposhtme: